سفرای کنیا و نیجریه رونوشت استوارنامه خود را تقدیم ظریف کردند

سفرای کنیا و نیجریه رونوشت استوارنامه خود را تقدیم ظریف کردند


وزیر امور خارجه امروز رونوشت استوارنامه‌های سفرای جدید کنیا و نیجریه و همچنین اعتبارنامه نماینده جدید سازمان جهانی بهداشت در تهران را تحویل گرفت.

به گزارش جهان امروز، محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران امروز (سه‌شنبه) در محل وزارت امور خارجه رونوشت استوارنامه‌های سفرای جدید کنیا و نیجریه و همچنین اعتبارنامه نماینده جدید سازمان جهانی بهداشت را تحویل گرفت.

بر این اساس، «جاشوا گاتیمو آگوتا» سفیر جدید کنیا امروز و در آغاز ماموریت خود در جمهوری اسلامی ایران با محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه دیدار و رونوشت استوارنامه خود را تقدیم کرد.

 

 

«سلیمان یاکوبو سنتورکی» سفیر جدید نیجریه در جمهوری اسلامی ایران هم امروز با حضور در محل وزارت امور خارجه و دیدار با ظریف رونوشت استوارنامه خود را تسلیم وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران کرد. 

 

 

«سید جعفر حسین» نماینده جدید سازمان جهانی بهداشت (WHO) در جمهوری اسلامی ایران نیز امروز (سه‌شنبه) در آغاز ماموریت خود در تهران ضمن دیدار با محمدجواد ظریف اعتبارنامه خود را تقدیم وی کرد.

 

 

ظریف همچنین امروز با «مارتین گریفیتس» نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل در امور یمن در محل وزارت خارجه دیدار و گفت‌وگو کرد. 

«ژان آرنو» نماینده شخصی «آنتونیو گوترش» دبیرکل سازمان ملل در امور افغانستان و مسائل منطقه که در راس هیأتی به منظور رایزنی در خصوص مسائل افغانستان به تهران سفر کرده نیز امروز قرار است با ظریف دیدار کند.


مقاله قبلیامضای یادداشت تفاهم در جریان سفر وزیر خارجه بریتانیا به عراق
مقاله بعدیپیشنهاد ترکیه برای اداره فرودگاه کابُل پس از خروج آمریکا

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید