رام الله: راهپیمایی پرچم، بهترین تصویر از ذات اشغالگری اسرائیل را نشان داد

حماس: «راهپیمایی پرچم» صهیونیستها شکست خورد؛ معادله بازدارندگی تثبیت شد


وزارت خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین تأکید کرد که راهپیمایی پرچم، تصویر و جوهره اشغالگری و تبعیض‌آمیز بودن رژیم صهیونیستی را به بهترین نحو ممکن نشان داد.


به گزارش جهان امروز، وزارت خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین اقدامات تحریک‌آمیز صهیونیستها و مسئولان رژیم صهیونیستی در قدس و حمله به مسجدالاقصی را محکوم کرد.

این وزارتخانه با انتشار بیانیه‌ای تأکید کرد، «راهپیمایی پرچم» که با حمایت نظامیان اشغالگر صورت گرفت نمی‌تواند این واقعیت را پنهان کند که قدس شرقی به زور اشغال شده است.

خبرگزاری فلسطینی  معاً ضمن نقل این بیانیه گزارش داد، شهروندان قدس موفق شدند با ایستادگی و جنبش مسالمت‌آمیز، از هویت قدس، حمایت و اراده ملی خود را بر رژیم صهیونیستی تحمیل کنند.

این نهاد فلسطینی تأکید کرد، راهپیمایی پرچم، تصویر و جوهر اشغالگری و تبعیض‌آمیز بودن رژیم صهیونیستی را به بدترین نحو ممکن نشان داد؛ به نحوی که قدس به یک پاسگاه تبدیل شد.

در این بیانیه ضمن انتقاد از تلاش صهیونیستها برای اسرائیلی کردن قدس و تحرکات آنان در مناطق مختلف این شهر، خاطر نشان کرد، رژیم صهیونیستی پرچم خود را با حراست بیش از دو هزار پلیس و نیروی امنیتی خود در باب العامود بالا می‌برد.

بر اساس این بیانیه، اگر پرچم فلسطین در این منطقه برافراشته شود، رژیم صهیونیستی همه چیز را به هم می‌ریزد.

وزارت خارجه فلسطین از مسئولان سازمان ملل و همه کشورها خواست که بین قربانی و جلاد، تفاوت قائل شوند و از ترس دست بردارند و رژیم صهیونیستی را به عنوان یک طرف اشغالگر، مسئول تجاوزات معرفی کنند.

ص


مقاله قبلیدادستان جدید دیوان بین‌المللی کیفری سوگند یاد کرد
مقاله بعدیاتحادیه اروپا تحریم‌های جدیدی علیه بلاروس تصویب کرد

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید