نزدیک شدن شمار مبتلایان به ۱۴ هزار نفر

کرونا-در-اسرائیل

به گزارش جهان امروز، همزمان با هشدار متخصصان درمانی درباره آماده نبودن رژیم صهیونیستی برای موج دوم شیوع ویروس «کووید۱۹»، آمارها از صعودی بودن روند این بیماری در فلسطین اشغالی حکایت دارد.

 

وزارت بهداشت این رژیم امروز (سه‌شنبه) اعلام کرد طی بیست‌وچهار ساعت گذشته تا کنون ۲۲۹ نفر دیگر به ویروس کرونا مبتلا شدند.

 

به نوشته روزنامه «جروزالم‌پست»، با احتساب تعداد ابتلاهای جدید، شمار کل مبتلایان به ویروس کرونا در فلسطین اشغالی به ۱۳۸۸۳  نفر افزایش یافت که حال ۱۴۲ نفر از آنها وخیم است.

 

همچنین با جان باختن ۸ نفر دیگر، تعداد قربانیان کرونا در فلسطین اشغالی نیز به ۱۸۱ نفر افزایش یافت.

 

این در حالی است که مقامات ارشد در وزارت بهداشت رژیم صهیونیستی می‌گویند تل‌آویو اقدامات لازم برای ایجاد شبکه‌ای گسترده برای نظارت بر روند شیوع ویروس کرونا در فلسطین اشغالی و انجام تعداد بالای آزمایش ابتلا به این ویروس را انجام نداده و برای موج دوم آن آماده نیست.

 

پیش از این نیز گزارش محرمانه‌ای در پارلمان رژیم صهیونیستی (کنست) نشان داده بود که رژیم صهیونیستی برای مقابله با ویروس جدید کرونا، تجهیزات درمانی کافی ندارد.

 

مسئولان آسایشگاه‌ها و خانه‌های سالمندان در فلسطین اشغالی نیز می‌گویند به دلیل بی‌توجهی رژیم تل‌آویو به این اماکن در بحبوحه شیوع ویروس کرونا، میزان مرگ‌ومیر آنها رو به افزایش است.

 

مقاله قبلیشهادت ۳ نیروی حشد الشعبی در انفجار بمب کنار جاده ای
مقاله بعدیکشته شدن ۲ نوزاد مسلمان به دلیل عدم پذیرش در بیمارستان هند

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید