ایران اقدام تروریستی در شهرک صدر بغداد را به شدت محکوم کرد

واکنش خطیب‌زاده به حضور سیاستمداران خودفروخته غربی در سیرک منافقین


سخنگوی وزارت امور خارجه اقدام تروریستی در شهرک صدر بغداد را به شدت محکوم و بر آمادگی ایران برای همکاری با دولت عراق به منظور مقابله با تحرکات تروریستی در این کشور تأکید کرد.


به گزارش جهان امروز، «سعید خطیب‌زاده» سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران امروز (سه شنبه) اقدام تروریستی انجام شده در شهرک صدر بغداد را به شدت محکوم کرد.

سخنگوی وزارت امور خارجه این اقدام وحشیانه را در راستای تکرار سناریوهای منحوس تروریستی در عراق خواند که در آستانه عید قربان کام مردم مظلوم عراق را تلخ کرد. 

خطیب‌زاده با اعلام مراتب تسلیت دولت و مردم جمهوری اسلامی ایران به ملت و دولت عراق، برای درگذشتگان این حادثه تلخ رحمت و غفران الهی و برای مجروحان سلامتی مسئلت کرد و آمادگی جمهوری اسلامی ایران برای همکاری با دولت عراق به منظور مقابله با تحرکات  تروریستی در این کشور را مورد تاکید قرار داد.

انفجار عصر دوشنبه (۲۸ تیرماه) در بازار «الوحیلات» در شهرک صدر بغداد به شهادت دست‌کم ۲۹ نفر و زخمی شدن بیش از ۴۰ نفر دیگر منجر شد.

منابع خبری اعلام کردند که گروه تروریستی داعش مسئولیت حمله‌ در شهرک صدر بغداد را به عهده گرفته است.

لازم به ذکر است جنبش حزب‌الله لبنان ضمن محکوم کردن انفجار تروریستی در شهرک صدر عراق، تأکید کرد که وحدت عراقی‌ها، پاسخ قاطعانه به این جنایت‌هاست. (اینجا بخوانید)


مقاله قبلیاردوغان: درباره اوضاع افغانستان با طالبان گفت‌وگو می‌کنیم
مقاله بعدیحماس به حملات صهیونیستی امروز به سوریه و لبنان واکنش نشان داد

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید